Preciosa Perlen Rokaj 4/0 5,4 mm Grün PRE4025 50 g
Kód: PRE4025Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 4/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.4 mm |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,3 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 370 Stk. |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
