Kugel aus zerstoßenen Perlen 3 mm-Neongrün-MP_208
Kód: MP_208Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE KUGELN 3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3 mm |
| Farbe: | Grün neon |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3 mm-Grün neon |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
