Gepresste Kugel 6 mm Braun MP_868
Kód: MP_868Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GEPRESSTE KUGELN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm Braun |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
