Zweilochperlen TILE 6 mm 5 Stk. Silber MPT001
Kód: MPT001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | TILE |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Silber |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm 5 Stk. Silber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
