Zweilochblech 5 × 16 mm Lila × 2159-15415 5 Stk
Kód: DV003Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANDERE ZWEILÖCHRIGE PERLEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 16 mm |
| Farbcode: | 15415 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 4 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm × 16 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
