Verbinder 20 × 14 mm Schmetterling Antiksilber
Kód: SPOJ004Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VERBINDER UND ZWISCHENPERLEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 14 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm × 14 mm |
| Rocailles-Größe: | 20 x 14 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
