TOHO Beads Demi Round 11/0 5 g
Kód: TOD00001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RINGE |
|---|---|
| Farbe: | Klar |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Matte |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
