SOLO Preciosa ORNELA 2,5 × 5 mm Lila 23030 10 g
Kód: SOL016Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SOLO Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 23030 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Packungsinhalt: | cca 130 Stk. |
| Produktgröße: | 2,5 x 5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
