Schmuckkappe 7 × 2 mm Loch 1,2 mm Chirurgenstahl 10 Stk
Kód: KAPL035 XLPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbe: | Platin |
| Hauptkarte: | KAPL035 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 7 mm × 2 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
