Schmuckfaden 0,5 mm 100 m Weiß
Kód: K1430Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 100 m |
| Durchmesser: | 0.5 mm |
| Farbe: | Weiß |
| Hauptkarte: | K1430 |
| Material: | 100% Baumwolle |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,5 mm/100 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
