Schlichte Bijouterie-Kappe ROSÉGOLD 8 mm
Kód: KAPL008-1 KAPL008-2 KAPL008-3 KAPL008-4 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Hauptkarte: | KAPL008-1 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
