Schlichte Bijouterie-Kappe. Platinloch 8 mm
Kód: KAPL020-8 KAPL020-K1847 KAPL020-6 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Platin |
| Hauptkarte: | KAPL020-8 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 2 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
