Satinschnur 2 mm Lila 10 m ATL006
Kód: ATL006Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ATLASSCHNUR 2 mm |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 2 mm |
| Fadenstärke: | 2 mm |
| Farbe: | Lila |
| Material: | 100% Polyester |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 m |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
