RULLA MATUBO Grau 00030-28171 5 g cca 40 Stk.
Kód: RU29Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RULLA MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Farbcode: | 00030-28171 |
| Farbe: | Grau |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3 x 5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
