Rokajl Preciosa ORNELA STRIPED 11/0 2,1 mm MIX 00931+00980 20 g
Kód: PRE11295Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 00931 |
| Farbe: | Mix |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Striped |
| Produktgewicht: | 20 g |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
