Rokajl Preciosa ORNELA 9/0 2,6 mm Blau 37050 20 g
Kód: PV9023Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 9/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.6 mm |
| Farbcode: | 37050 |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV9023 |
| Lochgröße: | 0,9 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 1 360 Stk. |
| Produktgröße: | 2,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
