Rokajl Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Braun 18600 20 g
Kód: PV8132Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 8/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 18600 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV8132 |
| Lochgröße: | 0,9 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Packungsinhalt: | cca 840 Stk. |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
