Rokajl Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Rot 90090 20 g
Kód: PV7088Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 7/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 90090 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV7088 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 422 Stk. |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
