Rokajl Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Grün 50220 20 g
Kód: PV6117Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 6/0 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbcode: | 50220 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV6117 |
| Lochgröße: | 1,1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
