Rokajl Preciosa ORNELA 5/0 4,6 mm Rot 98190 50 g
Kód: PV500168Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 5/0 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.6 mm |
| Farbcode: | 98190 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV5163 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Packungsinhalt: | cca 605 Stk. |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 5/0 4,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
