Rokajl Preciosa ORNELA 5/0 4,6 mm Blau 37050 50 g
Kód: PV500171Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 5/0 |
|---|---|
| Durchmesser: | 4.6 mm |
| Farbcode: | 37050 |
| Farbe: | Blau |
| Hauptkarte: | PV5187 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 5/0 4,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
