Rokajl Preciosa ORNELA 34/0 8,5 mm 83701 Gelb 20 g
Kód: PV34001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 31/0–34/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8.5 mm |
| Farbcode: | 83701 |
| Farbe: | Gelb |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV34001 |
| Lochgröße: | 2,3 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 8,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 34 8,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
