Rokajl Preciosa ORNELA 2/0 6,1 mm Gelb 17050 20 g
Kód: PV2018Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 2/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.1 mm |
| Farbcode: | 17050 |
| Farbe: | Gelb |
| Hauptkarte: | PV2018 |
| Lochgröße: | 1,6 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 96 Stk. |
| Produktgröße: | 6,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 2/0 6,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
