Rokajl Preciosa ORNELA 12/0 1,9 mm Braun 17090 20 g
Kód: PV1200069Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 12/0 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbcode: | 17090 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV12071 |
| Lochgröße: | 0,6 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Packungsinhalt: | cca 3 300 Stk. |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 12/0 1,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
