Rokajl Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm IRIS MATT 50 g
Kód: PRE11354Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 11/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbe: | Iris MAT |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Frosted stone color IRIS |
| Packungsinhalt: | cca 6 500 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
