Preciosa rokajl 11/0 2,1 mm Šedá 37342 20 g
Kód: SL_F4_76 SL_F4_147 PV11297 SL_F4_39 SL_F4_97 SL_F4_149 SL_F4_148 KAPL051 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 11/0 |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Kód farby: | 37342 |
| Priemer: | 2.1 mm |
| Material: | Sklo |
| Počet prieťahov: | 1 |
| Obsah balenia: | cca 2 600 ks |
| Veľkosť produktu: | 2,1 mm |
| Kvalita: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Povrchová úprava: | Alabaster - Lustered and Terra Color Lined |
| Hmotnosť balenia: | 20 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
