Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 9/0 2,6 mm Rot Klar 00890 20 g
Kód: PV9166Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.6 mm |
| Farbcode: | 00890 |
| Farbe: | Klar Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV9166 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Striped |
| Packungsinhalt: | cca 1 360 Stk. |
| Produktgröße: | 2,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
