Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 9/0 2,6 mm Gelb Grün 53800 20 g
Kód: PV9228Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 9/0 2,6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.6 mm |
| Farbcode: | 53800 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV9228 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 1 360 Stk. |
| Produktgröße: | 2,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
