Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Weiß Grün 03850 50 g
Kód: PV8029Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 03850 |
| Farbe: | Weiß Grün |
| Hauptkarte: | PV8029 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 2 100 Stk. |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
