Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Gelb Grün 83520 50 g
Kód: PV8009Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 83520 |
| Farbe: | Gelb Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV8009 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 2 100 Stk. |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
