Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Gelb Rot 83190 20 g
Kód: PV7079Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 7/0 3,5 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 83190 |
| Farbe: | Rot |
| Hauptkarte: | PV7079 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
