Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 5/0 4,6 mm 03910 20 g
Kód: PV5075Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 5/0 4,6 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 4.6 mm |
| Farbcode: | 03910 |
| Hauptkarte: | PV5075 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 5/0 4,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
