Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 4/0 5,1 mm Weiß Rot 03890 50 g
Kód: PV400029Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 4/0 5,1 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 5.1 mm |
| Farbcode: | 03890 |
| Farbe: | Weiß Rot |
| Hauptkarte: | PV4013 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
