Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 4/0 5,1 mm Blau Klar 00331 20g
Kód: PV4003Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 4/0 5,1 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 5.1 mm |
| Farbcode: | 00331 |
| Farbe: | Blau |
| Hauptkarte: | PV4003 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
