Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Weiß Grün 03850 20 g
Kód: PV11175Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 11/0 2,1 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.1 mm |
| Farbcode: | 03850 |
| Farbe: | Weiß Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV11175 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque Striped |
| Packungsinhalt: | cca 2 600 Stk. |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
