Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Grün Klar 00851 20 g
Kód: PV10106Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | PRECIOSA STRIPED 10/0 2,3 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 00851 |
| Farbe: | Klar Grün |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV10106 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Striped |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 10/0 2,3 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
