Rocailles Preciosa ORNELA 1/0 6,6 mm Gelb 10050 20 g
Kód: PV1008Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES Preciosa Ornela 1/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbcode: | 10050 |
| Farbe: | Gelb |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV1008 |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 76 Stk. |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
