Papier DEKO Draht 0,8 mm GOLD 50 g
Kód: DRAT048Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0,8 mm |
| Farbe: | Golden |
| Material: | Bižuterní drát Papier |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,8 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
