MIYUKY DELICA 15/0 METALLCS LT BronzeE E × clusive 22L 5 g
Kód: MID1500002Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES MIYUKI DELICA 15/0 |
|---|---|
| Farbe: | Silber |
| Lochgröße: | 0,65 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1750 Stk. |
| Produktgröße: | 1,3 x 1,2 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Rocailles-Größe: | 15/0 1,3 x 1,2 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
