MIYUKI RUND 15/0 9401 SCHWARZ Schwarz 5 g
Kód: MIR1500009Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES MIYUKI DELICA 15/0 |
|---|---|
| Farbe: | Schwarz |
| Lochgröße: | 0,65 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1750 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
