MittelStk. filigran 41 mm Altsilber
Kód: PR011Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VERBINDER UND ZWISCHENPERLEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 41 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 41 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
