Mittelloch aus Metall für Perlen Loch 5 mm Silber
Kód: OSK062-K2222 OSK062-K2223 OSK062-K2221 OSK062-K2224 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANDERE KOMPONENTEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | OSK062-K2224 |
| Lochgröße: | 5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
