MINIDUO MATUBO 23980-27171 Schwarz, ca. 5 g. 100 Stk
Kód: MINI191Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MINIDUO MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Farbcode: | 23980-27171 |
| Farbe: | Schwarz |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4 x 2 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
