MINIDUO MATUBO 23980-14495 Grün 5 g ca. 100 Stk
Kód: MINI73Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | MINIDUO MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Farbcode: | 23980-14495 |
| Farbe: | Grün |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4 x 2 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
