Metallperlen Altkupfer 10 × 9 mm Loch 1,5 mm
Kód: KKSM002Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | METALLPERLEN ALTKUPFER |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.5 mm |
| Farbe: | Altes Messing |
| Lochgröße: | 1.5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 10 mm × 9 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
