Metallperlen Altes Gold 11 × 6 mm Loch 3 mm
Kód: KKZL007Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | METALLPERLEN ALTGOLD |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Altes Gold |
| Lochgröße: | 3 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 11 mm × 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
