Metallherzperlen 7 mm Loch 1 mm
Kód: KKST018-2Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | METALLPERLEN ALTSILBER |
|---|---|
| Durchmesser: | 7 mm |
| Farbe: | Altes Silber |
| Hauptkarte: | KKST018-00001 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 7 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
