MATUBO Rund 8/0 Braun 03000-86805 10 g
Kód: ROM005Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES MATUBO 8/0 3,1 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbcode: | 03000-86805 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Full Labrador |
| Packungsinhalt: | cca 300 Stk. |
| Produktgröße: | 3,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 0/8 3,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
