Matubo Rocailles 15/0 Beige Celsian MATT 03000-22501
Kód: ROM15001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES MATUBO 15/0 1,5 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03000-22501 |
| Farbe: | Beige |
| Lochgröße: | 0,65 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1750 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Rocailles-Größe: | 15/0 1,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
