Matubo Rocailles 11/0 Silver Crystal Labrador 03000-27000 5 g
Kód: ROM11001Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ROCAILLES MATUBO 11/0 2,1 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03000-27000 |
| Farbe: | Silber |
| Lochgröße: | 0,8 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Full Labrador |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
